Zacznij swoją przygodę!

Kilkanaście kilometrów od cywilizowanych brzegów Hiszpanii zaczyna się zupełnie inny, nieznany, dziki świat. Miejsce, w którym pasma Atlasu przeplatają się z krajobrazem Morza Śródziemnego. W powietrzu czuć zapach przygody przenikający się z wonią cedrowego lasu, porastającego stoki gór. Maroko – brama Afryki.
To tu, wśród wąwozów porośniętych kępami suchych traw, w pewnym człowieku zbudził się zachwyt nad przyrodą nietkniętą ludzką stopą. Zachwyt ten towarzyszy temu człowiekowi aż do dziś i to z jego powodu czuje zew, który karze mu wsiadać na motor i szukać własnych szlaków niby samotny pustynny wilk. Ten sam zachwyt pragnie przekazać Tobie, abyś i Ty mógł poczuć jedność z naturą, jedność z maszyną, jedność z duchem enduro.

Jestem Krzysztof Jarmuż

Moja przygoda z motorem zaczęła się gdy miałem 7 lat. Od tamtej pory brałem udział w wielu rajdach i zawodach między innymi w Pucharze Polski w Motocrossie czy rajdzie AMV Shamrock. Spełniłem swoje marzenie o starcie w największym i najniebezpieczniejszym rajdzie na świecie – Rajdzie Dakar. Teraz chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem zdobytym na pustyniach Maroko, bezdrożach Argentyny czy torach enduro, na których przejechałem już ponad 10 000 km.

Krzysztof Jarmuż na mecie rajdu Dakar, 2020

Moje osiągnięcia:

10. lokata w rajdzie AMV Shamrock w roku 2007
36. miejsce w zawodach The Cental Europe Rally w roku 2008
21. miejsce w klasyfikacji generalnej motocykli oraz 3 miejsce wśród debiutantów w rajdzie Dakar w roku 2009, gdzie startowałem jako jeden z czterech polskich motocyklistów obok Jacka Czachora, Marka Dąbrowskiego i Jakuba Przygońskiego.
27. miejsce spośród 151 motocyklistów w rajdzie Dakar w roku 2010, gdzie startowałem w barwach holenderskiego teamu Hondy
W roku 2020 zająłem 6. pozycję w klasyfikacji Oryginal By Motul i 44. w klasyfikacji generalnej motocykli w legendarnym rajdzie Dakar